Glador



Banner Rocklina.cz

Banner klubu Exit Chmelnice

Banner MetalGate.cz

Banner Metal4U.cz

Banner ModraVopice.eu

Banner FobiaZine.net

TOPlist
Logo Rocklina.cz

Programy pražských klubů

Obarvení:

1  2  

Seznam klubů s aktuálními akcemi
Název místaNázev lokaceWeb
007 Strahov Praha 6www.klub007strahov.cz
Balbínova poetická hospůdka Praha 2www.balbinka.cz
Blues Sklep Praha 1www.bluessklep.cz
Café na půl cesty Praha 4www.greendoors.cz/cafe_na_pul_cesty/o_kavarne
Café V Lese Praha 10www.cafevlese.cz
Cross Praha 7www.crossclub.cz
Divadlo Archa Praha 1www.archatheatre.cz
Divadlo Karlín Praha 8www.hdk.cz
Dr. Voják Praha 5www.drvojak.com
Eden Aréna Praha 10www.edenarena.cz
Fatal Club Praha 3www.fatalclub.cz
Forum Karlín Praha 8www.forumkarlin.cz
Futurum Praha 5futurum.musicbar.cz
Chapeau Rouge Praha 1www.chapeaurouge.cz
Incheba Aréna Praha 7www.incheba.cz
Jamm Club Praha 6www.jammclub.cz
Kain Praha 3www.kain.cz
KC Kaštan Praha 6www.kastan.cz
Kc Klubovna Povaleč Praha 6www.klubovna.povalec.cz
Klub Joe Praha 1www.klubjoe.cz
Kongresové centrum Praha 4www.kcp.cz
La Fabrika Praha 7www.lafabrika.cz
Lucerna - Music Bar Praha 1www.musicbar.cz
Lucerna - Velký sál Praha 1www.lucpra.com
Malostranská Beseda Praha 1www.malostranska-beseda.cz
Meet Factory Praha 5www.meetfactory.cz
Modrá Vopice Praha 9www.modravopice.eu
Na Slamníku Praha 6www.koncertynaslamniku.wz.cz
Nová Chmelnice Praha 3www.novachmelnice.cz
O2 Aréna Praha 9www.o2arena.cz

Obarvení:

Uživatel: Anonym  Přihlásit