Glador



Banner Rocklina.cz

Banner klubu Exit Chmelnice

Banner MetalGate.cz

Banner Metal4U.cz

Banner ModraVopice.eu

Banner FobiaZine.net

TOPlist
Logo Rocklina.cz

Programy pražských klubů

Obarvení:

1  2  

Seznam klubů s aktuálními akcemi
Název místaNázev lokaceWeb
007 Strahov Praha 6www.klub007strahov.cz
A-park Praha 4www.praha4.cz
Balada Bar Praha 6www.facebook.com/Balada-Bar-466998187052492
Balbínova poetická hospůdka Praha 2www.balbinka.cz
Café na půl cesty Praha 4www.greendoors.cz/cafe_na_pul_cesty/o_kavarne
Cross Praha 7www.crossclub.cz
Dead Jack Club Praha 2www.deadjackclub.estranky.cz
Divadlo Hybernia Praha 1www.hybernia.eu
Eden Aréna Praha 10www.edenarena.cz
Fatal Club Praha 3www.fatalclub.cz
Forum Karlín Praha 8www.forumkarlin.cz
Freemasonic Club Praha 1www.freemasonic-pub.cz
Futurum Praha 5futurum.musicbar.cz
Hells Bells Praha 5rockinpub.hellsbells.cz
Jamm Club Praha 6www.jammclub.cz
Kain Praha 3www.kain.cz
KC Kaštan Praha 6www.kastan.cz
Kc Klubovna Povaleč Praha 6www.klubovna.povalec.cz
Klub Joe Praha 1www.klubjoe.cz
Kongresové centrum Praha 4www.kcp.cz
Letiště Letňany Praha 19www.letnany-airport.cz
Lucerna - Music Bar Praha 1www.musicbar.cz
Lucerna - Velký sál Praha 1www.lucpra.com
Malostranská Beseda Praha 1www.malostranska-beseda.cz
Mandragora Praha 2www.mandragora-praha.cz
Meet Factory Praha 5www.meetfactory.cz
Modrá Vopice Praha 9www.modravopice.eu
Na Slamníku Praha 6www.koncertynaslamniku.wz.cz
Nákladové Nádraží Žižkov Praha 3www.nadrazi.nfa.cz
Nová Chmelnice Praha 3www.novachmelnice.cz

Obarvení:

Uživatel: Anonym  Přihlásit