Exit-Us



Banner Rocklina.cz

Banner klubu Exit Chmelnice

Banner MetalGate.cz

Banner Metal4U.cz

Banner ModraVopice.eu

Banner FobiaZine.net

TOPlist
Logo Rocklina.cz

Programy pražských klubů

Obarvení:

1  2  

Seznam klubů s aktuálními akcemi
Název místaNázev lokaceWeb
007 Strahov Praha 6www.klub007strahov.cz
Balbínova poetická hospůdka Praha 2www.balbinka.cz
Blues Sklep Praha 1www.bluessklep.cz
Café na půl cesty Praha 4www.greendoors.cz/cafe_na_pul_cesty/o_kavarne
Café V Lese Praha 10www.cafevlese.cz
Divadlo Karlín Praha 8www.hdk.cz
Fatal Club Praha 3www.fatalclub.cz
Forum Karlín Praha 8www.forumkarlin.cz
Freemasonic Club Praha 1www.freemasonic-pub.cz
Futurum Praha 5futurum.musicbar.cz
Hells Bells Praha 5rockinpub.hellsbells.cz
Jamm Club Praha 6www.jammclub.cz
Kain Praha 3www.kain.cz
KD Barikádníků Praha 10www.kulturnidumbarikadniku.com
Klub Joe Praha 1www.klubjoe.cz
Kongresové centrum Praha 4www.kcp.cz
Lucerna - Music Bar Praha 1www.musicbar.cz
Lucerna - Velký sál Praha 1www.lucpra.com
Malostranská Beseda Praha 1www.malostranska-beseda.cz
Meet Factory Praha 5www.meetfactory.cz
Modrá Vopice Praha 9www.modravopice.eu
Na Slamníku Praha 6www.koncertynaslamniku.wz.cz
Nová Chmelnice Praha 3www.novachmelnice.cz
O2 Aréna Praha 9www.o2arena.cz
Palác Akropolis Praha 3www.palacakropolis.cz
Palmovka Praha 8www.hudebniklub.cz
Panoptikon Barikáda Praha 3www.panoptikon.cz
Rock Café Praha 1www.rockcafe.cz
Rockberry Praha 2www.rockberry.cz
Rockopera Praha Praha 7www.rockopera.cz

Obarvení:

Uživatel: Anonym  Přihlásit