Exit-Us



Banner Rocklina.cz

Banner klubu Exit Chmelnice

Banner MetalGate.cz

Banner Metal4U.cz

Banner ModraVopice.eu

Banner FobiaZine.net

TOPlist
Logo Rocklina.cz

Programy pražských klubů

Obarvení:

1  2  

Seznam klubů s aktuálními akcemi
Název místaNázev lokaceWeb
007 Strahov Praha 6www.klub007strahov.cz
A-park Praha 4www.praha4.cz
Balbínova poetická hospůdka Praha 2www.balbinka.cz
Café na půl cesty Praha 4www.greendoors.cz/cafe_na_pul_cesty/o_kavarne
Café V Lese Praha 10www.cafevlese.cz
Fatal Club Praha 3www.fatalclub.cz
Forum Karlín Praha 8www.forumkarlin.cz
Freemasonic Club Praha 1www.freemasonic-pub.cz
Futurum Praha 5futurum.musicbar.cz
Hala Pragovka Praha 9www.pragovka.com
Hard Rock Cafe Praha 1www.hardrock.com/prague
Hells Bells Praha 5rockinpub.hellsbells.cz
Chapeau Rouge Praha 1www.chapeaurouge.cz
Incheba Aréna Praha 7www.incheba.cz
Kain Praha 3www.kain.cz
KC Kaštan Praha 6www.kastan.cz
Kc Klubovna Povaleč Praha 6www.klubovna.povalec.cz
Klub Joe Praha 1www.klubjoe.cz
Kongresové centrum Praha 4www.kcp.cz
Letiště Letňany Praha 19www.letnany-airport.cz
Lucerna - Music Bar Praha 1www.musicbar.cz
Lucerna - Velký sál Praha 1www.lucpra.com
Malostranská Beseda Praha 1www.malostranska-beseda.cz
Meet Factory Praha 5www.meetfactory.cz
Modrá Vopice Praha 9www.modravopice.eu
Na Slamníku Praha 6www.koncertynaslamniku.wz.cz
Nad Viktorkou Praha 3www.nadviktorkou.cz
Nová Chmelnice Praha 3www.novachmelnice.cz
O2 Aréna Praha 9www.o2arena.cz
Palác Akropolis Praha 3www.palacakropolis.cz

Obarvení:

Uživatel: Anonym  Přihlásit