GladorBanner Rocklina.cz

Banner klubu Exit Chmelnice

Banner MetalGate.cz

Banner Metal4U.cz

Banner ModraVopice.eu

Banner FobiaZine.net

TOPlist
Logo Rocklina.cz

Jak nahlašovat akce na Roklina.cz

Nahlašovat akce je možné za kapelu, klub nebo produkci. Pokud máte zájem o nahlášení svých akcí, postup je následující:

Pokud je vaše kapela, klub nebo produkce již v číselníku Roklina.cz, stačí se zaregistrovat a na email rocklinaZavinacrocklina.cz zaslat svůj uživatelský login a název příslušné kapely, klubu či produkce. Pokud pro odeslání použijete volbu Připomínky, nezapomeňte připsat do zprávy svojí mailovou adresu na které bude možné získat případné další informace.

Pokud vaše kapela, klub nebo produkce ještě v číselníku Roklina.cz není, je potřeba zaslat kromě výše uvedeného alespoň základní údaje pro přidání objektu do číselníku. U kapely je to žánr, u klubu a produkce adresa nebo webové stránky či profil.

Pro vlastní nahlašování akcí či vkládání a změnu kontaktních údajů je nejprve potřeba se přihlásit. Po přihlášení je možné použít buď přímé volby Vkládání akcí a Vkládání informací nebo použít posloupnost voleb horního menu Domů-Editace-Název_objektu-Akce a Domů-Editace-Název_objektu-Informace.

Pokud nejste zaregistrovaná kapela, klub ani produkce, akci lze nahlásit také prostřednictvím emailu akceZavinacrocklina.cz nebo prostřednictvím tohoto formuláře. V tomto případě je doporučeno uvést co nejvíce z následujících údajů: datum konání, čas začátku a konce, místo konání, vystupující kapely, název akce (je-li nějaký), žánry vystupujících kapel, vstupné, web nebo email pořadatele. Nezbytné údaje pro zařazení do databáze jsou datum začátku, vystupující kapely a zdroj, kde lze informace o konané akci ověřit. U nahlášení akce touto cestou však není stoprocentně zaručeno okamžité zařazení do databáze.

Uživatel: Anonym  Přihlásit