Rocklina.cz - Výpis akcí zahraničních kapel vyjma slovenských Banner Glador

Výpis akcí zahraničních kapel vyjma slovenských

1  2  3  

Výpis akcí zahraničních kapel

TvrdostNázev akceNázev místaNázev lokaceDatum začátkuČas začátkuDatum konceČas konceVstupnéKapelŽánr
3Eyes Set To Kill (usa) Café V LesePraha 1019.08.2019 Po19:3019.08.2019 Po23:593501MC
3Waking The Cadaver (usa) Rock CaféPraha 121.08.2019 St19:3021.08.2019 St23:594003M
3Caca De Luna (deu) Café na půl cestyPraha 424.08.2019 So20:0024.08.2019 So23:5901C
1The Twinkles (ita) 007 StrahovPraha 624.08.2019 So19:0024.08.2019 So23:592501P
3Metal Madness 2019 Ostrov SantosSušice24.08.2019 So14:0024.08.2019 So23:594508M
3Fekal Party 2019 Modrá VopicePraha 926.08.2019 Po12:0026.08.2019 Po23:5965010MC
3Skull Fist (can) 007 StrahovPraha 626.08.2019 Po19:0026.08.2019 Po23:593502M
3Myteri (swe) 007 StrahovPraha 627.08.2019 Út19:0027.08.2019 Út23:591302PC
3For The Fallen Dreams (usa) Chapeau RougePraha 127.08.2019 Út19:0027.08.2019 Út23:591002MC
3Antigen, Roszudek, Drecksch (deu) Balada BarPraha 629.08.2019 Čt21:0029.08.2019 Čt02:001003PC
1Rock For Church 2019 Areál MyslivnaVroutek30.08.2019 Pá12:0031.08.2019 So23:59120010R
2Lagerstein (aus) Nová ChmelnicePraha 331.08.2019 So19:0031.08.2019 So01:002302RM
3Dregs (aut) Café na půl cestyPraha 431.08.2019 So20:0031.08.2019 So23:5901PC
3Funebrarum (usa) 007 StrahovPraha 601.09.2019 Ne19:0001.09.2019 Ne23:591002M
1Zebrahead (usa) Meet FactoryPraha 505.09.2019 Čt19:0005.09.2019 Čt23:594841P
1Operators (can) Meet FactoryPraha 506.09.2019 Pá20:3006.09.2019 Pá23:592501R
3Abrupt (deu) Balada BarPraha 608.09.2019 Ne19:0008.09.2019 Ne23:591003PC
1Elysium (rus) Modrá VopicePraha 911.09.2019 St18:0011.09.2019 St23:591001P
3Rat’s Eyes (rus) Balada BarPraha 611.09.2019 St19:0011.09.2019 St23:591001PC
1The Faim (aus) Meet FactoryPraha 511.09.2019 St19:0011.09.2019 St23:596001R
1Partner (can) Café V LesePraha 1014.09.2019 So19:3014.09.2019 So23:592131R
1Demented Are Go (gbr) FuturumPraha 515.09.2019 Ne20:0015.09.2019 Ne23:593852R
2Estoner (est) 007 StrahovPraha 617.09.2019 Út19:0017.09.2019 Út23:591001M
2Dead Letter Circus (aus) FuturumPraha 518.09.2019 St19:0018.09.2019 St23:594503ALL
3Betraying The Martyrs (fra) Modrá VopicePraha 919.09.2019 Čt19:0019.09.2019 Čt23:594503C
3Mispyrming (isl) Modrá VopicePraha 923.09.2019 Po19:0023.09.2019 Po23:594503M
3Rivers Of Nihil(usa) Nová ChmelnicePraha 323.09.2019 Po19:0023.09.2019 Po23:594904M
1Creepshow (can) 007 StrahovPraha 627.09.2019 Pá19:0027.09.2019 Pá23:593501R
3Protector (deu) Modrá VopicePraha 928.09.2019 So18:0028.09.2019 So23:594203ALL
3Ratos De Porao (bra) UnderdogsPraha 501.10.2019 Út19:0001.10.2019 Út23:004203ALL
TOPlist